Yavru Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları

Son zamanlarda birçok kişi tavşan gibi kemirgen canlıları beslemeye başlamıştır. Bu noktada birçok kişinin tavşan cinsi olarak Hollanda lop tavşanı tercih ettiğini söyleyebiliriz. Hazırladığımız bu içerikte sizlere Hollanda lop tavşanı fiyatları ile ilgili önemli bilgilere yer verdik. Eğer daha önce hazırladığımız Hollanda Lop Tavşanı Hakkında Bilmeniz Gerekenler içeriğini okuduysanız şimdi de Hollanda lop tavşan fiyatları içeriğini okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz 😊

Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları Ne Kadar?

Direkt olarak Hollanda lop tavşanı ne kadar sorusuna yanıt vermektense gelin birlikte bu tavşan ırkını yakından bir tanıyalım. Herkes besleyeceği evcil hayvanın özelliklerini bilmek ister öyle değil mi 😊

Hollanda lop tavşanı özellikleri iç güdüsel olarak diğer tavşanlar ile benzer olsa da görünüş açısından belirgin farklılıklar gösterir. En bariz özellikleri bu tavşanların küçük oluşlarıdır. Yani bir Velikan tavşanı veya Angora tavşanı ile kıyaslandıklarında çok daha minik olduklarını söyleyebiliriz.

Bu minik boylarına eşlik eden uzun ve şirin kulaklar ise Hollanda lop tavşanlarının belirgin diğer özellikleridir. Bu tavşanların şirin uzun kulakları yere kadar uzanır.

Hollanda lop tavşanları aynı zamanda sahiplerine ve diğer tavşan ırklarına uyumlu davranan tavşan türleridir. Bu nedenle diğer kemirgen türleri ile birlikte besleyebilirsiniz. Yani kısaca Hollanda lop tavşanı sahiplenmek için en uygun cinslerden biridir. Şimdi gelelim Hollanda tavşanlarının fiyatlarına…

Hollanda Lop tavşanı fiyatları 2023 yılında şu şekildedir;

 • SAFKAN Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 750 TL
 • SAFKAN GRİ RENK Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 900 TL
 • SAFKAN Netherland Dwarf Cüce Tavşanları Yavru Fiyatı: 1500 TL
 • SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşanları Yavru Fiyatı: 2000 TL

Hollanda Lop Tavşanı Yavrusu Fiyatları Ne Kadar?

Yavru Hollanda lop tavşanı fiyatları yukarıda da göreceğiniz üzere 750 TL’den başlıyor ve 2000 TL’ye kadar çıkıyor. Tavşan fiyatları tavşanın türüne göre ve safkan olup olmamasına göre değişiklik gösteriyor.

Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları

Hollanda Lop Tavşanı Satın Almak İstiyorum Nereye Başvurabilirim?

O halde doğru yerdesiniz diyebiliriz. Eğer Hollanda lop tavşanı sahiplenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük Hollanda lop tavşanı çiftliği olarak yetiştirdiğimiz tavşanları hemen sahiplenebilirsiniz.

Sizde Hollanda Lop tavşanı sahiplenmek istiyorsanız wa.me/+905327418453 adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Lop Tavşanı Ne Kadar Büyür?

Bu soruya net bir cevap vermemiz ne yazık ki mümkün değil. Çünkü tavşanın cinsiyetine, safkanlık derecesine, besleme yöntemlerinize ve sağlık durumuna göre tavşanın boyutları değişiklik gösterir. Ancak doğaları gereği en azından bir kır tavşanı kadar büyüyemeyeceklerini söyleyebiliriz.

Eğer ortalama bir rakam vermemizi isterseniz en büyüklerinin 2 kilograma kadar büyüdüklerini söyleyebiliriz. Eğer kalorice zengin bir besleme yöntemi tercih ederseniz tavşanınızın kilosu daha da artacaktır. Tabii bu durumda obezite gibi tavşan hastalıkları açısından risk ortaya çıkacaktır.

Pet Shopta Tavşan Satılır Mı?

Pet shoplarda tavşan satıldığını sıkça görebiliyoruz. Ancak bu tavşanlar çoğu zaman safkan Hollanda lop tavşanı olmuyor. Eğer safkan lop tavşanı sahiplenmek istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Hollanda Lop Tavşanı Evcil Midir?

Hollanda lop tavşanı evcil bir tavşan türüdür. Bu nedenle ev ortamında kolaylıkla besleyebilirsiniz.

Hollanda Lop Tavşanı Çiftliğimizde başta Lop tavşanı olmak üzere birçok tavşan ırkının üretimini yapmaktayız. Kendilerine ait bungalov evlerde doğal ortamlarına uygun koşullarda yaşayan tavşanlarımızı sahiplenmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle şu şekilde iletişime geçebilirsiniz;

 • WhatsApp: wa.me/+905327418453
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com
 • Dilerseniz sayfanın en altında yer alan iletişim kutusunu da kullanabilirsiniz.

Tavşan almaya karar verdiniz ancak kafes seçimi ve tavşanlarınızın ihtiyaçları hakkında fikriniz yok mu? O halde kendi ürünlerimizi kullanarak çektiğimiz bu videoyu izlemenizi öneriyoruz!

E-ticaret sitemizde ihtiyaç duyulan kemirgen ekipmanlarına ve diğer bakım ürünlerini bulabilirsiniz. E-ticaret sitemizdeki ürünler ile tavşanlarınızın yaşam kalitesini arttırabilir ve onlara daha iyi bir yaşam verebilirsiniz.

Kemirgenmarket.com e-ticaret sitemizde bulabileceğiniz ürünler şu şekildedir;

 • Kemirgen Yemi
 • Kafesler
 • Taşıma Araçları
 • Kemirgen İlaçları
 • Kemirgen Kum ve Talaşları
 • Yemlik ve Suluklar
 • Aksesuarlar ve Oyuncaklar
 • Kafes Izgaraları

Ayrıntılı bilgi almak için şu iletişim seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz;

 • WhatsApp: Tıkla anında sipariş ver!
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com

Tavşan almaya karar verdikten sonra tavşan bakımı hakkında yeterli bilgiyi edinmeniz gerekiyor. Yine kendi tavşanlarımız ve satışını yaptığımız ürünler ile çektiğimiz bu videoyu izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi / Atatürk Caddesi / No:26   Başiskele/KOCAELİ
İletişim: +90 532 741 8453
Mail: info@kemirgenmarket.com

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Konuşma başlat
  💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği
  Merhaba 👋
  Sana yardım edebilir miyiz?