Hakkımızda

Blog sitemiz tavşan bakımı, beslenmes, hastalıkların tedavisi, çeşitli taşan türlerinin tanıtımı, fiyat ve sahiplenme konularında paylaşımlar yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübemizi sizlere aktararak kemirgen dostlarımızın daha iyi bir bakım almasını amaçlıyoruz.

Web sitemizde bulunan dört ana kategoride merak ettiğiniz bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Tavşan bakımı kategorisinde bakım süresince dikkat etmeniz gereken bilgileri bulurken tavşan hastalıkları kategorisinde tavşanlarınızın karşılaşacağı hastalıklar durumunda neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca ekipman satışı ve kemirgen ekipmanları şeklinde 2 ana kategorimiz daha mevcut. Bu kategorilerde tavşanlarınızın bakımında kullanabileceğiniz ekipmanları öğrenirken aynı zamanda e ticaret sitemizdeki ürünlerden de alışveriş yapabilirsiniz.

E ticaret sitemiz olan kemirgenmarket.com web sitemizde farklı markalara ait tavşan yemleri, bakım ürünleri, ilaçları, kafesleri ve oyuncakları bulabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde alışveriş yaparken aynı zamanda farklı markaların ürünlerini deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Adres: Barbaros Mahallesi / Atatürk Caddesi / No:26   Başiskele/KOCAELİ
İletişim:

Konuşma başlat
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?