Satılık Tavşan Fiyatları Sizleri Şaşırtabilir!

Irklara göre tavşan fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hazırladığımız bu içerikte sizlere tavşan cinsleri ve fiyatları hakkında çok önemli bilgilere yer verdik.

Satılık Tavşan Fiyatları Pet Shop

Tavşan satışı yapan kişiler fiyat belirlerken birçok faktörü göz önünde bulundurur. Bu sayede satışını yaptığı canlılar için en uygun fiyatı belirlemiş olur. Sahibinden tavşan satışı yapan kişiler tavşan fiyatı belirlerken şu hususları dikkate almaktadır;

 • Tavşanın türü
 • Tavşanın genel görünümü
 • Tavşanın yaşı
 • Cinsiyet

Bu ve benzeri birkaç faktör sahibinden tavşan fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. İçeriğimizin devamında tavşan cinsleri ve fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgiler paylaştık. Gelin birlikte bilgi sahibi olalım.

Büyümeyen Cüce Tavşan Fiyatları Pet Shop

Cüce tavşanlar çok tercih edilen özel tavşan ırklarındandır. Bu tavşanlar daha çok küçük boyutları ve uyumlu yapıları ile dikkat çekmektedir. Son zamanlarda cüce tavşan fiyatları 1.500 TL civarındadır. Cüce sahip sahiplenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları

Hollanda Lop tavşanları, tavşan cinsleri arasında en popüler olanlarıdır. Hollanda menşeili bu tavşanlar hem uzun kulakları hem de sevimli görüntüleri ile sahiplerinin dikkatini çekmektedir.

Hollanda Lop tavşanı fiyatları 2023 yılında şu şekildedir;

Tavşan CinsiFiyatSipariş
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları1500 ₺Tıkla Sipariş Ver
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları4000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Netherland Dwarf Cüce Tavşanı Fiyatları3500 ₺Tıkla Sipariş Ver
Netherland Dwarf Cüce Tavşanı Fiyatları7000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yavru Mini Lop Tavşan Fiyatları4000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yetişkin, Damızlık (Doğurgan Anaç) Mini Lop Tavşan Fiyatları8000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yavru Yeni Zelanda Tavşan Fiyatları700 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yetişkin, Damızlık (Doğurgan Anaç) Yeni Zelanda Tavşan Fiyatları2000 ₺Tıkla Sipariş Ver

Hollanda Lop tavşanı sahiplenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfada yer alan WhatsApp simgesini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hollanda lop tavşanı özellikleri nelerdir
hollanda lop tavşanı özellikleri nelerdir

Yavru Tavşan Fiyatları

Tavşan yavrusu fiyatları yetişkinlere oranla biraz daha azdır. Çünkü satış yapan kişiler çok fazla bakım yapmadan yavruları ellerinden çıkartır. Örneğin yetişkin bir Lop tavşanı fiyatı 1.500 TL iken yavru Lop tavşanı 700 TL gibi rakamlara satılabilir.

tavşan fiyatları
tavşan fiyatları

Evcil Tavşan Fiyatları Ne Kadar? Canlı Tavşan Fiyatları

Evcil tavşan fiyatlarının değişken olduğunu söylemiştik. Evcil tavşan ırkları satılırken cins ve boyut göz önünde bulundurulur. İçeriğimizde tavşan cinslerinin ne kadara satıldığını öğrenebilirsiniz.

Velikan Tavşan Fiyatları

Yavru Velikan tavşan fiyatları 300 TL civarındayken yetişkin Velikan tavşanı fiyatları 2 bin TL civarındadır. Satıcılar cinsiyet ve yaşa göre farklı rakamlarda da satış fiyatı belirleyebilir.

Ankara – Angora Tavşanı Fiyatları

Angora tavşanı fiyatları tavşan ırkları arasında en pahalı olanlar listesindedir diyebiliriz. Ticari amaçlarla yetiştirilen bu tavşanların tüyünden yararlanıldığı için bu tavşanların fiyatları oldukça dikkat çekiyor. Ankara tavşanı fiyatları 2023 yılında 1.800 TL civarında belirlenmiştir.

Angora Tavşanı
Angora Tavşanı

Aslanbaş Tavşanı Fiyatı

Aslanbaş tavşanı ülkemizde çok fazla yaygın değildir. Ancak yine de bazı kişiler satışını yapmaktadır. Aslanbaş tavşanı fiyatı 2023 yılında 400 TL ila 2.000 TL aralığındadır.

Etlik Tavşan Fiyatları

Etlik tavşan fiyatları için net bir rakam vermemiz ne yazık ki mümkün değil. Çünkü birçok tavşan cinsi etlik olarak kullanılıyor ve bu nedenle fiyatlar geniş bir aralığa yayılmıştır. Bu tavşanın fiyatları ortalama 1.200 TL civarındadır.

Yeni Zelanda Tavşanı Fiyatları

Yeni Zelanda tavşanı fiyatları ortalama 700 – 2000 TL civarındadır. Ülkemizdeki genellikle en ucuz tavşan fiyatları Yeni Zelanda tavşanlarına aittir.

Tavşan CinsiFiyatSipariş
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları1500 ₺Tıkla Sipariş Ver
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları4000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Netherland Dwarf Cüce Tavşanı Fiyatları3500 ₺Tıkla Sipariş Ver
Netherland Dwarf Cüce Tavşanı Fiyatları7000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yavru Mini Lop Tavşan Fiyatları4000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yetişkin, Damızlık (Doğurgan Anaç) Mini Lop Tavşan Fiyatları8000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yavru Yeni Zelanda Tavşan Fiyatları700 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yetişkin, Damızlık (Doğurgan Anaç) Yeni Zelanda Tavşan Fiyatları2000 ₺Tıkla Sipariş Ver

Arap Tavşanı Fiyatları

Arap tavşanı fiyatları 2023 yılında 600 TL civarındadır. Bu rakam zaman zaman değişiklik gösterebilir.

Chinchilla Tavşan Fiyatları

Chincilla tavşan fiyatları 2.000 TL civarındadır. Bu tavşanlar genellikle çiftler halinde satılır. Çiftler halinde satın aldığınız taktirde ödeyeceğiniz miktar büyük oranda azalacaktır.

Albino Tavşan Fiyatları

Albino tavşan ırkı bir pigment rahatsızlığı nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Bu tavşanın fiyatları ortalama 750 TL civarındadır.

Tavşan Tasması Fiyatları

Tavşanlarını gezdirmek isteyen hayvan sahipleri tavşan tasması satın almalıdır. Bu tavşan tasması fiyatları kullanılan malzemeye ve ürün kalitesine göre belirlenir. Ortalama fiyatlar 300 TL’den başlar ve 5.000 TL’ye kadar çıkar.

Kemirgenmarket.com web sitemizi ziyaret ederek tavşan tasması fiyatını inceleyebilir ve uygun fiyatlarla tavşanınıza bir tasma satın alabilirsiniz.

tavşan tasması fiyatları
tavşan tasması fiyatları

Tavşan Yemi Fiyatları

Tavşan yemi farklı bileşenlerden meydana gelir. Bu nedenle satış fiyatları çok değişkendir. Kemirgenmarket.com web sitemizi ziyaret ederek en kaliteli tavşan yemlerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Tavşan Kafesi Fiyatları

Tavşan kafesi fiyatları boyuta ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kemirgenmarket.com web sitemizi ziyaret ederek tavşan kafesi fiyatları 2023 yılında ne kadar öğrenebilirsiniz.

Genel bir rakam vermek gerekirse küçük boydaki kafeslerin 400 TL’den başladığını ve büyüklüğe göre 10.000 TL’ye kadar çıktığını söyleyebiliriz.

tavşan kafesi fiyatları
tavşan kafesi fiyatları

Hollanda Lop Tavşanı Çiftliğimizde başta Lop tavşanı olmak üzere birçok tavşan ırkının üretimini yapmaktayız. Kendilerine ait bungalov evlerde doğal ortamlarına uygun koşullarda yaşayan tavşanlarımızı sahiplenmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle şu şekilde iletişime geçebilirsiniz;

 • WhatsApp: wa.me/+905327418453
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com
 • Dilerseniz sayfanın en altında yer alan iletişim kutusunu da kullanabilirsiniz.

Tavşan almaya karar verdiniz ancak kafes seçimi ve tavşanlarınızın ihtiyaçları hakkında fikriniz yok mu? O halde kendi ürünlerimizi kullanarak çektiğimiz bu videoyu izlemenizi öneriyoruz!

E-ticaret sitemizde ihtiyaç duyulan kemirgen ekipmanlarına ve diğer bakım ürünlerini bulabilirsiniz. E-ticaret sitemizdeki ürünler ile tavşanlarınızın yaşam kalitesini arttırabilir ve onlara daha iyi bir yaşam verebilirsiniz.

Kemirgenmarket.com e-ticaret sitemizde bulabileceğiniz ürünler şu şekildedir;

 • Kemirgen Yemi
 • Kafesler
 • Taşıma Araçları
 • Kemirgen İlaçları
 • Kemirgen Kum ve Talaşları
 • Yemlik ve Suluklar
 • Aksesuarlar ve Oyuncaklar
 • Kafes Izgaraları

Ayrıntılı bilgi almak için şu iletişim seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz;

 • WhatsApp: Tıkla anında sipariş ver!
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com

Tavşan almaya karar verdikten sonra tavşan bakımı hakkında yeterli bilgiyi edinmeniz gerekiyor. Yine kendi tavşanlarımız ve satışını yaptığımız ürünler ile çektiğimiz bu videoyu izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi / Atatürk Caddesi / No:26   Başiskele/KOCAELİ
İletişim: +90 532 741 8453
Mail: info@kemirgenmarket.com

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Konuşma başlat
  💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği
  Merhaba 👋
  Sana yardım edebilir miyiz?