Evcil Yavru Tavşan Fiyatları Pet Shop

Yavru tavşanlar, sevimli görüntüleri ve oyuncu tavırlarıyla insanların ilgisini çeken evcil hayvanlardandır. Peki yavru tavşan fiyatları ne kadar? Bu yazıda yavru tavşan fiyatlarındaki verileri ve diğer konuları paylaştık.

Evcil Yavru Tavşan Fiyatları Pet Shop 2023 Yavru Tavşan Sahiplenme

Tavşanlar hem kolay beslenebilmeleri hem de kolay bulunabilmeleri nedeniyle pek çok kişi tarafından bir evcil hayvan olarak tercih edilmektedir. Öyle ki birçok kişi kedi ve köpek gibi beslenmesi ile bakımı zor olan hayvanları tercih etmek yerine bir kemirgen türü olan tavşanları beslemeyi tercih ediyor.

Tavşan beslemek isteyen kişiler genellikle ilk etapta yavru bir tavşan alarak bu serüvene başlamaktadır. Bu şekilde tavşanlar sahiplerine hem daha kolay alışabiliyor hem de tavşan sahipleri bütün süreci yakından görebiliyor. Örneğin daha önce hiç tavşan beslemeyen bir kişi yavru bir tavşan besleyerek tavşan hastalıkları, tavşan yemi, tavşan kafesi temizliği vb. birçok konu hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Elbette tavşan beslemeye başlayacak olan kişiler ilk etapta tavşan fiyatları hakkında bilgi sahibi olmayı tercih ediyor. Bu nedenle içeriğimizin devamında satılık tavşan fiyatları hakkında veriler paylaştık.

Yavru tavşan fiyatları 2023 yılında 1500 TL’den başlıyor ve 4000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Tavşan cinslerine göre bu rakam 400 TL ila 4000 TL aralığında da olabilir.

Yavru Tavşan Fiyatları

Hollanda Lop Tavşanı Yavru Fiyatları

Evcil tavşan beslemek isteyen kişiler tercihlerini genellikle Hollanda Lop tavşanı cinsinden yana kullanmaktadır. Bir melezleme sonucu ortaya çıkan Hollanda Lop tavşanı cinsi hem bakıma uygun olmaları hem de görüntülerinin sevimli olması nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

Hollanda Lop tavşanı fiyatları 2023 yılında şu şekildedir;

Tavşan CinsiFiyatSipariş
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları1500 ₺Tıkla Sipariş Ver
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları4000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Netherland Dwarf Cüce Tavşanı Fiyatları3500 ₺Tıkla Sipariş Ver
Netherland Dwarf Cüce Tavşanı Fiyatları7000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yavru Mini Lop Tavşan Fiyatları4000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yetişkin, Damızlık (Doğurgan Anaç) Mini Lop Tavşan Fiyatları8000 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yavru Yeni Zelanda Tavşan Fiyatları700 ₺Tıkla Sipariş Ver
Safkan Yetişkin, Damızlık (Doğurgan Anaç) Yeni Zelanda Tavşan Fiyatları2000 ₺Tıkla Sipariş Ver

Hollanda Lop tavşanı sahiplenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfada yer alan WhatsApp simgesini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hollanda lop tavşanı
hollanda lop tavşanı

Satılık Tavşan Yavrusu İlanları

Çeşitli ilan sitelerinde tavşan yavrusu sahiplendirme ilanlarına ulaşabilirsiniz. Eğer tavşan ilanı bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük tavşan çiftliği olarak sizlere tavşan sahiplenme konusunda yardımcı olabiliriz.

Evde Hangi Tür Tavşan Beslenir?

Evde besleyebileceğiniz tavşan cinsleri şunlardır;

 • Hollanda Lop Tavşanları
 • Gri Hollanda Lop Tavşanları
 • Netherland Dwarf Cüce Tavşanları
 • Hollanda Mini Lop Tavşanları
 • Angora Tavşanları
 • Himalaya Tavşanları

Pet Shoplarda Tavşan Satılıyor Mu?

Birçok pet shop tavşan satışı yapmaktadır. Eğer bu yer güvenilir bir pet shop ise siz de tavşan almak için tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tavşan çiftliğimiz ile iletişime geçerek tavşan sahiplenme konusunda bilgi alabilirsiniz.

Küçük Yavru Tavşan Ne Yer?

Küçük yavru tavşanlar genellikle anneleri tarafından emzirilirler ve sütleri onların ihtiyaçlarını karşılar. Ancak, daha büyük ve bağımsız hale geldiklerinde yavru tavşanlar çoğunlukla taze sebzeler, yapraklı yeşillikler ve saman gibi bitkisel besinlerle beslenirler. Ayrıca tavşan yemi de yavru tavşanların beslenmesinde önemli bir rol oynar.

Tavşan Evde Beslenir Mi? Tavşan Evde Yalnız Kalabilir Mı?

Tavşanlar evde beslenebilen kemirgen türlerindendir. Onlara ait bir yaşam alanı sağladığınızda ve tavşan özelliklerine göre gerekli bakımı verdiğinizde kolayca besleyebilirsiniz.

Tavşanları evde tek başına kafeslerinde bırakabilirsiniz. Ancak bu süre 1 – 2 günü geçmemelidir. Çünkü bu canlıların sürekli bakıma ve beslenmeye ihtiyaçları vardır.

Hollanda Lop Tavşanı Çiftliğimizde başta Lop tavşanı olmak üzere birçok tavşan ırkının üretimini yapmaktayız. Kendilerine ait bungalov evlerde doğal ortamlarına uygun koşullarda yaşayan tavşanlarımızı sahiplenmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle şu şekilde iletişime geçebilirsiniz;

 • WhatsApp: wa.me/+905327418453
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com
 • Dilerseniz sayfanın en altında yer alan iletişim kutusunu da kullanabilirsiniz.

Tavşan almaya karar verdiniz ancak kafes seçimi ve tavşanlarınızın ihtiyaçları hakkında fikriniz yok mu? O halde kendi ürünlerimizi kullanarak çektiğimiz bu videoyu izlemenizi öneriyoruz!

E-ticaret sitemizde ihtiyaç duyulan kemirgen ekipmanlarına ve diğer bakım ürünlerini bulabilirsiniz. E-ticaret sitemizdeki ürünler ile tavşanlarınızın yaşam kalitesini arttırabilir ve onlara daha iyi bir yaşam verebilirsiniz.

Kemirgenmarket.com e-ticaret sitemizde bulabileceğiniz ürünler şu şekildedir;

 • Kemirgen Yemi
 • Kafesler
 • Taşıma Araçları
 • Kemirgen İlaçları
 • Kemirgen Kum ve Talaşları
 • Yemlik ve Suluklar
 • Aksesuarlar ve Oyuncaklar
 • Kafes Izgaraları

Ayrıntılı bilgi almak için şu iletişim seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz;

 • WhatsApp: Tıkla anında sipariş ver!
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com

Tavşan almaya karar verdikten sonra tavşan bakımı hakkında yeterli bilgiyi edinmeniz gerekiyor. Yine kendi tavşanlarımız ve satışını yaptığımız ürünler ile çektiğimiz bu videoyu izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi / Atatürk Caddesi / No:26   Başiskele/KOCAELİ
İletişim: +90 532 741 8453
Mail: info@kemirgenmarket.com

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Konuşma başlat
  💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği
  Merhaba 👋
  Sana yardım edebilir miyiz?