Evcil Tavşanlarınıza Verebileceğiniz En Güzel “Tavşan İsimleri”

Hiç evde beslediğiniz tavşana isim koymak istediniz mi? Bu içeriğimizde yer alan tavşan isimleri arasından kendi tavşanınıza isimler seçebilirsiniz.

En Güzel Tavşan İsimleri

Tavşanlar, hem evcil hayvanlar hem de doğada yaşayan yabani hayvanlar olarak hayatımızda yer almaktadır. Evde beslediğimiz tavşanların bizimle iletişim kurabilmesi, sevgi dolu tavırları ve şirinliğiyle hayatımıza neşe katarlar. Doğada yaşayan yabani tavşanlar da doğanın güzelliklerini bize yansıtan hayvanlardandır. Tavşanların adlandırılması da onların özelliklerine göre belirlenir.

Özellikle tavşanları ile yakın bağ kuran insanlar kendisine bir tavşan ismi belirleyerek mevcut olan bağı arttırmak ister. Peki tavşanınıza ne tarz isimler koyabileceğinizi düşündünüz mü? İçeriğimizin devamında dişi ve erkek tavşan isimleri hakkında bilgiler verdik.

İlginizi çekebilecek konular;

Erkek Tavşan İsimleri

İşte, erkek tavşan isimlerinden bazıları:

 1. Prens: Prens ismi, erkek tavşanlar için oldukça uygun bir isimdir. Tavşanların sevimli yapısı, prens ismini daha da anlamlı hale getirir.
 2. Kaptan: Kaptan ismi, erkek tavşanlar için güçlü ve lider figürünü çağrıştıran bir isimdir. Tavşanların hızlı koşmaları ve çevik yapıları, Kaptan isminin daha anlamlı hale gelmesini sağlar.

Dişi Tavşan İsimleri

İşte, dişi tavşan isimlerinden bazıları:

 1. Prenses: Prenses ismi, dişi tavşanlar için uygun ve sevimli bir isimdir. Tavşanların nazik ve hassas yapısı, Prenses isminin kullanılmasını daha da anlamlı hale getirir.
 2. Zeytin: Zeytin ismi, dişi tavşanların güzel ve sevimli yapıları ile uyumlu bir isimdir. Tavşanların kahverengi tüyleri, Zeytin isminin daha anlamlı hale gelmesini sağlar.
 3. Şeker: Şeker ismi, dişi tavşanların sevimli ve tatlı yapıları ile uyumlu bir isimdir. Tavşanların neşeli tavırları, Şeker isminin daha anlamlı hale gelmesini sağlar.
 4. Minnoş: Minnoş ismi, dişi tavşanların sevimli ve neşeli yapıları ile uyumlu bir isimdir. Tavşanların beyaz tüyleri, Minnoş isminin kullanılmasını daha da anlamlı hale getirir.
 5. Şirin: Şirin ismi, dişi tavşanların sevimli ve zarif yapıları ile uyumlu bir isimdir. Tavşanların beyaz tüyleri ve neşeli tavırları, Şirin isminin kullanılmasını daha da anlamlı hale getirir.

Evcil Tavşan İsimleri

Evde beslediğimiz tavşanlara isim vermek, onların bizimle daha güçlü bir bağ kurmasına yardımcı olur. Tavşanların şirinliği ve neşeli tavırları, onların isimlerinin de sevimli olmasını gerektirir. Aşağıda, evcil tavşanlara en güzel isimler verilecektir:

 1. Boncuk: Boncuk ismi, tavşanların şirinliği ve güzelliği ile uyumlu bir isimdir. Tavşanın küçük boyutu ve sevimli tavırları, Boncuk isminin kullanılmasını kolaylaştırır.
 2. Pamuk: Pamuk ismi, tavşanların tüylerine benzerliği nedeniyle sıklıkla kullanılan bir isimdir. Tavşanın beyaz veya açık renkli tüyleri, Pamuk isminin kullanılmasını daha anlamlı hale getirir.
 3. Şanslı: Şanslı ismi, tavşanların neşeli tavırları ve sevgi dolu kişilikleri ile uyumlu bir isimdir. Tavşanlar, enerjik yapılarıyla mutluluk saçarlar ve Şanslı ismi de bu mutluluğu yansıtır.
 4. Cici: Cici ismi, tavşanların sevimli ve güzel tavırları ile uyumlu bir isimdir. Tavşanların sevgi dolu bakışları, Cici isminin daha anlamlı hale gelmesini sağlar.
 5. Şeker: Şeker ismi, tavşanların tatlılığı ve sevimli tavırları ile uyumlu bir isimdir. Tavşanların sevgi dolu bakışları ve şirinliği, Şeker isminin kullanılmasını daha anlamlı hale getirir.

 

Tavşan İsimleri
Tavşan İsimleri

Hollanda Lop Tavşanı Çiftliğimizde başta Lop tavşanı olmak üzere birçok tavşan ırkının üretimini yapmaktayız. Kendilerine ait bungalov evlerde doğal ortamlarına uygun koşullarda yaşayan tavşanlarımızı sahiplenmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle şu şekilde iletişime geçebilirsiniz;

 • WhatsApp: wa.me/+905327418453
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com
 • Dilerseniz sayfanın en altında yer alan iletişim kutusunu da kullanabilirsiniz.

Tavşan almaya karar verdiniz ancak kafes seçimi ve tavşanlarınızın ihtiyaçları hakkında fikriniz yok mu? O halde kendi ürünlerimizi kullanarak çektiğimiz bu videoyu izlemenizi öneriyoruz!

Kemirgen market web sitemizde tavşan ve Gine domuzu başta olmak üzere bütün kemirgen arkadaşlarınız için ihtiyaç duyulan kemirgen ekipmanları ve diğer ürünlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisi ile sahip olduğunuz hayvanlara daha iyi bir yaşam sunabilirsiniz.

Kemirgenmarket.com web sitemizde bulabileceğiniz ürün kategorileri şu şekildedir;

 • Kemirgen Yemi
 • Kafesler
 • Taşıma Araçları
 • Kemirgen İlaçları
 • Kemirgen Kum ve Talaşları
 • Yemlik ve Suluklar
 • Aksesuarlar ve Oyuncaklar
 • Kafes Izgaraları

Ayrıntılı bilgi almak için şu iletişim seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz;

 • WhatsApp: wa.me/+905327418453
 • E-Posta: kemirgenmarket@gmail.com
 • Dilerseniz sayfanın en altında yer alan iletişim kutusunu da kullanabilirsiniz.

Tavşan almaya karar verdikten sonra tavşan bakımı hakkında yeterli bilgiyi edinmeniz gerekiyor. Yine kendi tavşanlarımız ve satışını yaptığımız ürünler ile çektiğimiz bu videoyu izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi / Atatürk Caddesi / No:26   Başiskele/KOCAELİ
İletişim: +90 532 741 8453
Mail: info@kemirgenmarket.com

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Konuşma başlat
  💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği
  Merhaba 👋
  Sana yardım edebilir miyiz?